Könyvelő / Tapasztalt

Senior könyvelő

Teljes munkaidő

BPO-TAX Adó és Könyvviteli Szolgáltató Kft.

Amit érdemes rólunk tudnod mielőtt tovább olvasol:

Az MGI-BPO egy olyan nemzetközi hátterű könyvviteli, könyvvizsgálati és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújtó cég, amelyik a világ több, mint 100 országában megtalálható MGI Worldwide hálózatának a tagja. Családbarát vállalati kultúra és a szakma iránti elhivatottság egyaránt értékeink közé tartozik. Okosan fejlődünk, ügyfeleink és kollégáink egyaránt értékesek számunkra. Fiatalabb és a tapasztaltabb kollégák egyformán megtalálhatják nálunk a megfelelő munkakörnyezetet.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • rugalmas munkavégzés, korlátlan számú home office lehetőség, nyáron péntekenként csak 3-ig tart a munkaidő
  • extra bónuszok a fizetésen felül, az első bónuszt rögtön a próbaidő után megkapod
  • érdekes szakmai feladatok, friss technológiai háttér vár rád
  • rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  • kiváló szakemberekkel dolgozhatsz együtt, akiktől még a tapasztaltabb kollégák is sokat tanulhatnak
  • szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, nemzetközi együttműködésekben részvételi lehetőséget biztosítunk
  • kellemes munkahelyi légkör vár, közösségi élmények: csapatépítők, irodai masszázs, gyümölcsnapok

Feladataid lesznek:

  • könyvelési feladatok teljes körű ellátása főként nemzetközi megbízóink leányvállalati számára
  • éves beszámolók összeállítása
  • könyvvizsgálati asszisztenciában való részvétel
  • riportok elkészítése
  • adóbevallások összeállítása

  • szakirányú mérlegképes könyvelői végzettséggel vagy szakirányú főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3 éves tapasztalatod van teljes körű könyvelésben
  • számviteli törvény és adójogszabály ismereteid naprakészek
  • tudod használni az angolt elsődlegesen írásban, és ritkábban az ügyfelekkel való Teams meetingek során
  • számviteli jogszabály ismereteid jók
  • előny, de nem feltétel, ha számviteli rendszerben dolgoztál már (pl. Kulcs–Soft)
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak, elsődlegesen excelben
  • jó kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel, és tudsz egyszerre több dologra fókuszálni